Hakkında

Yeni ve güncel bilgiler ışığında gelişmeleri takip ederek özgün yazılar üretip insanlara aktarmak amacıyla Mayıs 2019’da başlanan bir projedir. Temel amaçlarından biri de İnternet yoluyla yapılan araştırmalara, temiz, anlaşılır bir dille rehberlik etmektir.

Doğru bilgi aktarma, özgün içerik, sade bir dil ve pratiklik ilkelerinin doğrultusunda yazılan yazılar ile belirli sayıda kategorinin içinde çok geniş konularda yazılara ulaşabilirsiniz. Örneğin teknoloji kategorisi içerinde kripto paralar gibi farklı alt kategorilerden de yazılar okuyabilmeniz mümkündür. Projenin hedeflerinden biri de okuyucuların farklı alanlarda ufuklarına yeni bir şeyler katmak. İhtiyacı olan bilginin yanı sıra kişinin kendini geliştirmesi açısından çeşitli kategorilerden önerilenler şeklinde içerikler sunuyoruz. Yazılarımızı okuyucuyla buluştururken site içerisinde karmaşık düzenler yerine sade, gözü yormayan aynı zamanda şık tasarımlar kullanıyoruz. Bu sayede içeriklere erişimin daha kolay ve pratik olacağını düşünüyoruz. Ayrıca arama motoru ile sitede bulunan içerikler arasından aradığınızı saniyeler içerisinde bulabilirsiniz.

Eskiweb.com trafiğinin büyük kısmı sosyal medya ile sağlanmaktadır. Sosyal medyanın gücüne inanıyoruz ve kullanıyoruz. Okuduğunuz ve çevrenizle paylaşmak istediğiniz yazıları, altında bulunan sosyal medya butonları ile anında sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz. Ayrıca sizlere eskiweb.com sosyal medya hesapları ile güncel yazılarımız hakkında paylaşımlar yaparak ulaşmaya çalışıyoruz. Proje, başından bugüne kadar sürekli kısa ve uzun vadede hedefler doğrultusunda ilerlemektedir. Çünkü başarıya ulaşmanın en önemli şartlarından birinin hedef koymak olduğunu düşünüyoruz. Eskiweb, hedeflerine doğru ilerlerken ziyaretçilerin önerilerini ve isteklerini de dikkate alma konusunda son derece duyarlı davranır. Aşağıdaki iletişim adresinden veya sosyal medya hesaplarımızdan eskiweb.com ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim sayfasını görüntülemek için tıklayın