Asus ROG Strix Scar II Özellikleri

ROG(Republic Of Gamers) Strix Scar II, Asus’un geçtiğimiz yıl tanıttığı bu harika tasarıma sahip bilgisayar. Şüphesiz birçok oyuncuyu etkilemiştir. Kusursuz bir tasarıma sahip bu oyun bilgisayarı ayrıca sahip olduğu donanımlarla da oyun zevkini ikiye katlıyor.

Asus ROG Strix Scar 2

“Sınır tanımayan hassas tasarım”

15 ve 17 inç modelleri olan bu tasarım dünyanın ilk 144Hz süper dar çerçeveli ekranına ve 3 psi GTG tepki süresine sahiptir. Yüksek performanslı CPU ve GPU potansiyelini kullandıran özel HyperCool Pro soğutma sistemine sahiptir. Isıyı eşit bir şekilde yaymaya yarayan geniş soğutma plakası ve iki adet 12 V fan bulundurur. Kendi kendini temizleyen toz tutmaz tüneller ve 0.1 mm termal kanatlar da soğutma sisteminin bir parçası. HyperStrike Pro teknolojisinden yararlanılmış klavyesi oyunculara kısa yol tuşları ve tuşların dinamiğiyle rahat bir ortam sağlıyor.

Tam donanımlı savaş makinesi

32 GB’a kadar DDR4 belleğin yanında 8.Nesil Intel Core i7 işlemcisini barındırmaktadır. Depolamasını 1 TB’a kadar M.2 NVMePCIe® 3.0 SSD ve 1 TB Seagate ® Firecuda ™ SSHD ile sağlar. 
Bir diğer özelliği de yeni NVIDIA® GeForce RTX ™ 2070 ekran kartına sahip olması.

Asus ROG Strix Scar 2-2